Strona Główna · Linki · Galeria · Odcinki 201 - 300 · Odcinki 301 - 400 Styczeń 20 2019 06:05:15
Nawigacja
Menu Główne:
Strona Główna
Forum
Linki
Kontakt
Reklama
Regulamin

Rodzina zastępcza:
O serialu
Bohaterowie
Aktorzy grający w serialu
Cytaty
Emisja
Lista odcinków
W następnym odcinku
Galeria
Tapety

Oglądaj Serial Online:
Odcinki 1 - 100
Odcinki 101 - 200
Odcinki 201 - 300
Odcinki 301 - 400
Na Forum
Najnowsze Tematy
GoogleEarth
Imię Pana Posterunko...
Życzenia Bożonarodze...
Maryla Rodowicz
Gabriela Kownacka
Najciekawsze Tematy
GoogleEarth [652]
Wpadki w serialu... [174]
Ulubiony bohater [103]
Muzyka z serialu [89]
Przeczytaj zanim ... [78]
Ankieta
Który odcinek świąteczny podobał Ci się najbardziej ?

Świąteczna awaria

Uwolnić Mikołaja

Kolęda z komórki

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Polecamy:
Dimano TV
Komputeromaniak
Zobacz Temat
stronie serialu Rodzina Zastępcza ~ www.serialrodzinazastepcza.tnb.pl | Rodzina zastępcza | Rodzina zastępcza
Autor Imię Pana Posterunkowego
adrio777
Użytkownik

Data rejestracji: 07.03.12
Dodane dnia 01-08-2012 14:42
Chyba odkryłem imię Pana Posterunkowego. W 131 odcinku pt. "Ekomałżeństwo" padło jego prawdziwe imię. Gdy pisze przez internet z tajemniczą kobietą, na monitorze czerwoną czcionką jest wyświetlone zdrobnienie jego imienia, czyli Poldek. Było to odkrycie zupełnie przypadkowe. Na Ipla oglądam po kolei odcinki RZ. Właśnie dojechałem do 131 i nie wierzyłem własnym oczom. NA TYM KOMPUTERZE JEST IMIĘ NIEZWYKŁEGO PANA POLICJANTA!!! TO FANTASTYCZNE ODKRYCIE!!!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Imię Pana Posterunkowego
Adr805
Użytkownik

Data rejestracji: 27.08.11
Dodane dnia 01-08-2012 17:08
No faktycznie, to jest mniej więcej w 6 minucie. Świetne spostrzeżenie, wielka zagadka rozwiązana przez jednego z fanów smiley
ehhe
Użytkownik

Data rejestracji: 26.06.12
Dodane dnia 02-08-2012 16:52
To jest świetne odkrycie, gratuluję!
Ola55
Użytkownik

Data rejestracji: 20.04.09
Dodane dnia 03-08-2012 11:12
adrio777 gratuluję odkrycia i dziękuję za podzielenie się nim z nami
Hydrogen
Użytkownik

Data rejestracji: 07.08.12
Dodane dnia 07-08-2012 21:32
Wielka zagadka wyjaśniona. Gratuluję spostrzegawczości.
Brownie 86
Użytkownik

Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 21.04.10
Dodane dnia 22-04-2013 20:37
A mnie się wydaje, że Poldek to nie jest imię pana posterunkowego. Ludzie na czatach, zazwyczaj używają nicków. Chyba zapomnieliście o tym fakcie, drodzy moi. Postanowiłam się wypowiedzieć na ten temat, bo akurat niedawno oglądałam odcinek "Ekomałżeństwo" i podpatrzyłam tę scenę. Tam wyraźnie widać, że to jest czat matrymonialny, a nie żaden portal randkowy... Wydaje mi się, że scenarzyści nigdy nie ujawnili imienia policjanta,bo nie uznali tego za istotne. Wystarczyło samo określenie "pan posterunkowy". Nawet dziwnie, by brzmiało, gdyby mówili do niego np. panie Wojtku, albo panie Marku, po co? Myślę, że to miał być taki wyjątek od reguły. Czy każdemu koniecznie potrzebne jest imię? ;-) Co myślicie o takiej torii?
Ola55
Użytkownik

Data rejestracji: 20.04.09
Dodane dnia 06-05-2013 14:15
Może i masz rację Brownie 86, chociaż szczerze powiedziawszy to nie wydaje mi się, aby to był nick z jednego prostego powodu, posterunkowy nie umiał nawet włączyć komputera i był kompletnie zielony jeżeli chodzi o nie, więc moim zdaniem nie wiedział nawet co to jest nick, zresztą pamiętacie jak w jednym z odcinków kiedy Filip był w szale licytacji w sieci poprosił posterunkowego, aby zalogował się za niego w sklepie internetowym? Wtedy posterunkowy nie wiedziała nawet gdzie wpisać nick, a gdzie hasło i nie umiał wymówić słowa login (posterunkowy mówił chyba loging) wątpię, aby teraz nagle wiedział o istnieniu nicka, ale wszystko jest możliwe, tak czy siak bardzo prawdopodobne, że Poldek to jego imię, zresztą tak naprawdę to co na różnica jak on miał na imię, to nie ma żadnego znaczenia

EDIT:

Proszę oto wyostrzone na prośbę zdjęcie z imieniem posterunkowego

http://i.imgur.com/WwdWbjF.jpg

Edytowane przez Ola55 dnia 30-05-2013 16:17
Alutka1
Użytkownik

Miejscowość: Toruń
Data rejestracji: 10.06.12
Dodane dnia 30-05-2013 18:29
Jeej smiley Dzięki ,że to zostało znalezione.
Gratulacje spostrzegawczości !smiley

Rodzina zastępcza - to nasz świat i nasza magia.
Alutka <333 Jędrula <333
Brownie 86
Użytkownik

Dodane dnia 11-07-2013 18:00
Ola55 napisał/a:
Może i masz rację Brownie 86, chociaż szczerze powiedziawszy to nie wydaje mi się, aby to był nick z jednego prostego powodu, posterunkowy nie umiał nawet włączyć komputera i był kompletnie zielony jeżeli chodzi o nie, więc moim zdaniem nie wiedział nawet co to jest nick, zresztą pamiętacie jak w jednym z odcinków kiedy Filip był w szale licytacji w sieci poprosił posterunkowego, aby zalogował się za niego w sklepie internetowym? Wtedy posterunkowy nie wiedziała nawet gdzie wpisać nick, a gdzie hasło i nie umiał wymówić słowa login (posterunkowy mówił chyba loging) wątpię, aby teraz nagle wiedział o istnieniu nicka, ale wszystko jest możliwe, tak czy siak bardzo prawdopodobne, że Poldek to jego imię, zresztą tak naprawdę to co na różnica jak on miał na imię, to nie ma żadnego znaczenia

EDIT:

Proszę oto wyostrzone na prośbę zdjęcie z imieniem posterunkowego

http://i.imgur.com/WwdWbjF.jpg

UWAGA!! Drodzy Forumowicze!
Otóż okazało się, że miałam rację twierdząc, iż Poldek nie jest imieniem Naszego Pana Posterunkowego! Skąd to wiem? Ano, bardzo proste: Jakiś i temu dostałam maila. Niby zwykła rzecz, ale ponieważ było to związane bezpośrednio z "Rodziną Zastępczą" i tym forum pozwalam sobie tutaj o tym napisać. Otóż odezwała się do mnie dziewczyna o nicku Anula Kwiatkowska. Naprawdę ma na imię Asia i uczy historii w jednym z gimnazjów w Poznaniu. Kika lat temu za zamierzchłych czasów prowadziła bloga o RZ i RZ+ (obecnie już nieistniejącego). Ponieważ w owym czasie byłam jedną z Czytelniczek jej bloga wymieniłyśmy się adresami swojej poczty elektronicznej. Niedawno Anula trafiła na tę stronę, o czym mi napisała. Oczywiście odpisałam jej, że od dawna znam temat. Wywiązała się dłuższa dyskusja drogą mailową i doszło nurtującej kwestii imienia Pana Posterunkowego. Moja korespondentka stwierdziła, że w czasie gdy prowadziła swój blog bardzo ją interesowało. Zadała, więc sobie trud, by "rozgryźć" tajemnicę. Będąc fanką p. Jarosława Boberka jeździła na spektakle z nim. W czasie, któregoś ze spotkań była tzw. godzinka dla wielbicieli aktora. Anula zadała mu, wówczas pytanie o co chodziło z tym imieniem jego bohatera w tak popularnym, wtedy serialu. Jako osoba z natury bystra notowała sobie takie ciekawostki dla potrzeb uprawianej twórczości... Z tej racji zapamiętała również odpowiedź pana Jarosława. Przepiszę to mniej więcej w formie takiego dialogu:
Fanka: Panie Jarku, jak to jest, że po tylu odcinkach "Rodziny Zastępczej, nie znamy imienia policjanta?
Jarosław Boberek: Wiele osób mnie o to pyta, gdyż są bardzo oburzeni takim zaniedbania scenarzystów. Z tymi personaliami mojego postaci, to było tak, jak z Bohunem.
Fanka: Ma Pan na myśli "Ogniem i mieczem"?
Jarosław Boberek : Tak, otóż imię Bohuna zastaje wymienione w książce, zaledwie jeden raz!* Ja miałem nazywać się Józef, ale ostatecznie te sceny nigdy nie zostały wykorzystane.
Fanka: Dziękuję za odpowiedź.
* Dla dociekliwych wielbicieli "Rodziny zastępczej" obejrzyjcie sobie dokładnie odcinek pt. Potop. Tam jest nawet dialog pomiędzy Filipem, a Posterunkowym dotyczący właśnie Bohuna! Także chyba ostatecznie mam wyjaśnienie tej sprawy. A Poldek? Hmm, myślę, że na czacie mógł go zalogować Romek.
Edytowane przez Brownie 86 dnia 11-07-2013 20:32
Nirvana
Użytkownik

Miejscowość: Podkarpacie
Data rejestracji: 27.04.14
Dodane dnia 08-11-2014 08:39
Brownie 86 napisał/a:Otóż odezwała się do mnie dziewczyna o nicku Anula Kwiatkowska. Naprawdę ma na imię Asia i uczy historii w jednym z gimnazjów w Poznaniu. Kika lat temu za zamierzchłych czasów prowadziła bloga o RZ i RZ+ (obecnie już nieistniejącego). Ponieważ w owym czasie byłam jedną z Czytelniczek jej bloga wymieniłyśmy się adresami swojej poczty elektronicznej.

Czy ktoś pamięta jaki był adres tego bloga? Nawet jeśli już nie istnieje, to.duża szansa, że mogę znaleźć archiwum tej strony smiley

Matko kochana!
Brownie 86
Użytkownik

Dodane dnia 09-11-2014 20:44
Nirvano,adresu nie pamiętam, chociaż owa Anula chyba preferowała serwis blog.pl a archwum też już raczej byś nie znalazł, bo minęło jakieś trzy do czterech lat. Po tym czasie dane o blogach są usuwane, nawet z przegąarek
Nirvana
Użytkownik

Dodane dnia 09-11-2014 21:36
Jeżeli znalibyśmy adres to można by było sprawdzić czy jest na web.archive.org Tam upływ czasu nie ma znaczenia, chyba że administracja z jakiegoś powodu usunie stronę. W większości przypadków są tam zapisane nawet dawno skasowane strony i można przejrzeć smiley

Matko kochana!
Nirvana
Użytkownik

Dodane dnia 09-01-2019 20:49
Odświeżam temat. Co do imienia Józef, które wymienił Jarosław Boberek w cytacie przytoczonym kilka postów wyżej. W odcinku 56 Ciotka Adela, posterunkowy udaje męża Uli o imieniu Giuseppe, czyli na polski Józef smiley Czyżby przypadkowe "typowe" włoskie imię, czy może pozostałość po oryginalnych planach imienia Posterunkowego? Zadecydujcie sami!

Matko kochana!
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,755
Najnowszy Użytkownik: artbro
Ostatnio online
szy05:16:27
becmer519:27:05
artbro 1 day
macieks89krk 2 days
Spotter 2 days
Nirvana 1 week
Mickey Burnett 2 weeks
GrzesieX 2 weeks
Cinaodone 9 weeks
kacper09109710 weeks
Fotografie
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mickey Burnett
20/11/2018 23:22
Ja się jeszcze tu pojawiłem! smiley

Nirvana
19/11/2018 18:29
Zmarł Robert Brutter smiley

Nirvana
18/11/2018 10:57
Dobra, wysłałem maila chociaż nie wiem czy adres jest aktywny.

Nirvana
18/11/2018 10:55
Jest jakiś sposób aby skontaktować się z administratorem?

Nirvana
16/09/2018 21:17
Cześć Szy smiley Ja żyję chociaż ostatnio rzeczywiście nie wchodziłem sporo. Zacząłem ostatnio oglądać Rodzinę Zastępczą od początku smiley

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie