[ Strona Główna ˇ Linki ˇ Galeria ˇ Odcinki 201 - 300 ˇ Odcinki 301 - 400Październik 02 2014 00:16:51 ]
{ Nawigacja }
Menu Główne:
Strona Główna
Forum
Linki
Kontakt
Reklama
Regulamin

Rodzina zastępcza:
O serialu
Bohaterowie
Aktorzy grający w serialu
Cytaty
Emisja
Lista odcinków
W następnym odcinku
Galeria
Tapety

Oglądaj Serial Online:
Odcinki 1 - 100
Odcinki 101 - 200
Odcinki 201 - 300
Odcinki 301 - 400
_ _
{ Na Forum }
Najnowsze Tematy
Popular message on m...
Przeczytaj zanim nap...
Muzyka z serialu
Wpadki w serialu Ro...
Gdzie nasz serial?
Najciekawsze Tematy
GoogleEarth [565]
Wpadki w serialu... [146]
Ulubiony bohater [101]
Przeczytaj zanim ... [71]
Co was najbardzie... [59]
_ _
{ Ankieta }
Czy z chęcią oglądasz odcinki powtórkowe Rodziny zastępczej?

Tak

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
_ _
{ Polecamy: }
Dimano TV
Komputeromaniak
_ _
{ Zobacz Temat }
|
stronie serialu Rodzina Zastępcza ~ www.serialrodzinazastepcza.tnb.pl | Rodzina zastępcza | Rodzina zastępcza
Autor Bliźniacy w Rodzinie Zastępczej
Brownie86
Użytkownik

Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 08.08.08
Dodane dnia 25-02-2009 10:43
Słuchajcie jakiś cza temu dowiedziałam się ze strony www.tvpolsat. info ,że pojawią się w Rodzinie Zastępczej kolejne dzieci po Wojtusiu i Dorotce ,teraz dwaj bliźniacy którymi po śmierci babci zajmą się Kwiatkowscy . Hmmm z jednej strony mnie to denerwuje bo generalnie drażni mnie serial od czasu kiedy info z obsady z powodu choroby musiała odejść Pani Kownacka , Z drugiej samotny Jacek nie adoptuje dzieci sam nawet jeśli Ania jest tylko w delegacji to znaczy tak tłumaczą jej nie obecność w serialu ,czyli może to oznaczać Pani Gabrysia jednak powróci do serialu ... Ale tak czy siak serial niestety dla mnie robi się już tak to ujmę najdelikatniej nudny na co strasznie oburzył się użytkownik występujący pod nickiem Piotrek na tej stronie kiedy napisałam swoją opinię o serialu (po zmianach w tamtym roku). W temacie Pani Gabriela Kownacka. Piotrze każdy ten serial odbiera inaczej dla mnie np. wybacz ale formuła serialu się wyczerpała i serial upadł. Ty może patrzysz na to inaczej i Ci wolno ,ale dla mnie to co teraz robią twórcy tego serialu to tak zwane zawracanie Wisły kijem . Nie dawno po moim powrocie do Polski , z Holandii byłam na spotkaniu fanów serialu zorganizowanym przez nieoficjalny fanklub Rodziny zastępczej plus.. I ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu było bardzo dużo przeciwników mnożenia wątków w tym serialu typu np. ślub Elizy ciąża Majki te wątki już się niektórym fanom serialu nie podobały podobnie jak mnie . Jeszcze jak mówili pomysł z ciążą Majki generalnie można scenarzystom wybaczyć ale wątek ślubu Elizy przez jednoczesne wprowadzenie do serialu Pana Dracza i Pani Kurowskiej nie spotkał z miłym odzewem szczególniej postać grana przez Panią Kurowską jest na różnych forach o tym serialu opluskwiana i krytykowana nie prawdopodobnie... Teraz jeśli chodzi wątek kolejnych nowych dzieci tych bliźniaków to hmmm ...cóż wybaczcie ale wydaje mi się to dziwne jeśli tylko przywrócą postać Anki to będzie jeszcze pół biedy (co wcale nie znaczy ,że będę znowu oglądać ten serial z powodów jakie już wyżej podałam) ale to jeszcze pół biedy by było tak naprawdę . Natomiast jeżeli co podejrzewali wraz ze mną niektórzy fani Rz-ki ci bliżniacy zostaną wprowadzeni i mimo to nie wróci Ania a oni zostaną wprowadzeni dla odwrócenia uwagi od tego faktu to będzie klapa... Nie wyobrażam sobie serialu w schemacie Jacek "ala samotny ojciec" sam wychowujący szóstkę dzieci, bo twórcy serialu nie uściślili czy te dzieci zostaną dodane do tamtej czwórki czy też bliźniacy wchodzą na miejsce Oli Szwed i Srergiusza Żymełki.. Tak czy ineaczej podsumowując ja jestem za tym by serial po prostu skończyć jeśli scenarzystom brak już pomysłów...Pozdrawiam i czekam na opinię .

P.s zamieszczam tą informację na koniec...

Twórcy serialu Rodzina zastępcza, który gości na antenie Polsatu już dziesięć lat, postanowili ponownie odmłodzić obsadę. Tym razem do ekipy dołączyli ośmioletni bracia bliźniacy r11; Adam i Jakub Zdrójkowscy. Młodych aktorów przedstawiono podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu.

Adam i Jakub Zdrójkowscy wcielają się w role chłopców, którymi po śmierci babci nie miał się kto zaopiekować. Zostają więc przygarnięci przez Kwiatkowskich (wywiad z braćmi można znaleźć w ipla).smileysmiley
źródło ;tvpolsat.info/news.php?readmore=1681.
P.S 2 Mam nadzieję ,że Admin nie będzie miał mi za złe umieszczenie tego nowego tematu...
Edytowane przez Brownie86 dnia 25-02-2009 10:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bliźniacy w Rodzinie Zastępczej
piotrek
Użytkownik

Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 29.10.08
Dodane dnia 25-02-2009 18:15
Oczywiście muszę się troszkę odnieść do powyższego , jako że po części zostałem "wywołany do tablicy" ...
No cóż , czy serial definitywnie kończyć ?
Otóż nie , nie i jeszcze raz głośne nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!
A że pomysły się powoli scenarzystom kończą , no niestety jakbym pisał przez 10 lat , to pewnie też bym kiedyś się "wyczerpał" ...
Za wprowadzaniem nowych dzieciaków do serialu nie jestem i nigdy nie byłem - chociaż przyznam się szczerze - na początku za Dorotką i Wojtkiem nie przepadałem , a teraz ich nawet lubię ...
Serial będę oglądał , dopóki będą tam grały lubiane przeze mnie postaci , a które nie chcę się już powtarzać ...
Na tym kończę i serdecznie pozdrawiam wszystkich fanów tego cudownego , wspaniałego , itd. serialu , w szczególności Camelię86 ...

piotrek
Marionela
Użytkownik

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 01.10.08
Dodane dnia 01-05-2009 15:19
Coz,kiedys nie widzialam nic poza rodzina zastepcza,ale teraz (choc dotychczas ja ogladam) przerzucilam sie raczej na mlode i niewyczerpane "Ranczo".Ale jednak,nie chcialabym aby moj dawny ulubiony serial(co prawda zmieniony) zniknal z ekranu.

MAR.
tessa_01
Użytkownik

Data rejestracji: 03.05.09
Dodane dnia 03-05-2009 18:29
Witam, jestem tu pierwszy raz i widzę ,że wiele przegapiłam, oczywiście ten serial uwielbiam i czekam ,żeby powróciła pani Kownacka ,ale teraz ,w niedzielę, właśnie teraz powinnam oglądać kolejny odcinek, a nie ma.... smiley

tessa_01
Alutka1
Użytkownik

Miejscowość: Toruń
Data rejestracji: 10.06.12
Dodane dnia 18-07-2012 16:10
nie lubie zbytnio iich

Rodzina zastępcza - to nasz świat i nasza magia.
Alutka <333 Jędrula <333
Skocz do Forum:
|
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,583
Najnowszy Użytkownik: FAN Rodziny Zastepczej
_ _
{ Ostatnio online }
szy07:50:06
FAN Rodziny ...10:11:11
Spotter 1 day
Lechyta 2 days
Cinaodone 1 week
ania1991 1 week
zadzior 1 week
floro 2 weeks
llol2431 2 weeks
maciejk97 2 weeks
_ _
{ Fotografie }
_ _
{ Shoutbox }
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

szy
01/10/2014 16:21
?????chyba nigdy...

FAN Rodziny Zastepczej
01/10/2014 14:01
kiedy nowe odcinki?

szy
29/08/2014 21:42
no o tej godzinie to większość pewnie spała

zadzior
22/08/2014 01:50
Siemanko! Co tam u was? Właśnie oglądam 304 odcinkek RZ + a wy? Pozdro!

Ola55
07/08/2014 19:34
Nie ma sprawy

Archiwum
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie