Strona Główna · Linki · Galeria · Odcinki 201 - 300 · Odcinki 301 - 400 Styczeń 20 2019 06:27:03
Nawigacja
Menu Główne:
Strona Główna
Forum
Linki
Kontakt
Reklama
Regulamin

Rodzina zastępcza:
O serialu
Bohaterowie
Aktorzy grający w serialu
Cytaty
Emisja
Lista odcinków
W następnym odcinku
Galeria
Tapety

Oglądaj Serial Online:
Odcinki 1 - 100
Odcinki 101 - 200
Odcinki 201 - 300
Odcinki 301 - 400
Na Forum
Najnowsze Tematy
GoogleEarth
Imię Pana Posterunko...
Życzenia Bożonarodze...
Maryla Rodowicz
Gabriela Kownacka
Najciekawsze Tematy
GoogleEarth [652]
Wpadki w serialu... [174]
Ulubiony bohater [103]
Muzyka z serialu [89]
Przeczytaj zanim ... [78]
Ankieta
Który odcinek świąteczny podobał Ci się najbardziej ?

Świąteczna awaria

Uwolnić Mikołaja

Kolęda z komórki

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Polecamy:
Dimano TV
Komputeromaniak
Zobacz Temat
stronie serialu Rodzina Zastępcza ~ www.serialrodzinazastepcza.tnb.pl | Rodzina zastępcza | Rodzina zastępcza plus
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Autor Wpadki w serialu Rodzinna Zastępcza
Brownie86
Użytkownik

Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 08.08.08
Dodane dnia 05-06-2009 10:37
Witajcie Drodzy miłośnicy serialu Rodzina Zastępcza . Pomyślałam ,że można by założyć taki oto temat o wpadkach i różnych niedomówieniach nieścisłościach również i w tym serialu. Czy Wy bystrzy fani miłośnicy tego serialu wyłapaliście jakieś ,bo ja owszem .. Jakie? Ot przykład choćby pierwszy z brzegu oglądając ostatnio odcinki początkowe serialu Rodzina Zastępcza wyłapałam nieścisłość dotyczącą nazwiska Romka (A, Ihnatowicz ) Jacek w odcinku 3 pt. Rom w dom przynosi papiery Romka i okazuje ,że matka Romka Róża Łatatocz a w odcinku 12 Ojciec marnotrawny Romka odwiedza ojciec i tam pada jego nazwisko Kotlarz . Krzysztof Kotlarz. A Romka jest Latosz jakim cudem?Z tego co wiem to dzieci zazwyczaj noszą nazwisko po ojcu czyli Romek powinien mieć nazwisko Kotlarz .. No chyba ,żeby przyjąć ,że nadano mu spolszczone nazwisko matki Cyganki .Ale z tym nazwiskiem Romka to moim zdaniem jest wpadka.. A druga wpadka jaką ja wyłapałam dotyczy Zosi która jak to był określone jest "Chinką po tacie " I kiedy przyjeżdża stryjek Zosi to okazuje się ,że jego jest faktycznie Chińczykiem. A potem do Zosi przyjeżdża wuj z Mongoli brat matki . I co wy na to?Przecież ona miała być niby Chinką po Tacie a jej mama miała być Polką kiedyś o tej polskiej narodowości matki Zosi mówiono w którymś tam odcinku . Tak więc kolejna wpadka jak dla mnie.No nto tyle mogłabym jeszcze parę rzeczy wymienić ale dam szanse innym Użytkownikom tego forum zapraszam do zabawy ..
Edytowane przez Brownie86 dnia 05-06-2009 10:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wpadki w serialu Rodzinna Zastępcza
Stokrocja
Użytkownik

Data rejestracji: 12.07.08
Dodane dnia 06-06-2009 11:59
W odcinku nobliwa depresja kiedy Anka wraca z zakupami do domu i spotyka na schodach Posterunkowego jest ubrana w niebieska rozpieta koszule, natomast gdy wchodzi do kuchni jest zapieta po sama szyje smiley.
sylwia klara
Użytkownik

Data rejestracji: 27.10.08
Dodane dnia 13-06-2009 17:34
A oglądał ktoś odcinek specjalny "uwolnić Mikołaja"? Zastanawiałam się skąd znam tego aktora. Grał przypadkową osobę którą Kwiatkowscy widzieli pierwszy raz. A kto ją grał? Aktor który w innych odcinkach gra męża Jadzi, Lesiasmiley
Stokrocja
Użytkownik

Data rejestracji: 12.07.08
Dodane dnia 16-06-2009 20:01
Ha! Znalazlam dwie nowe wpadki:
Nr 1 - w odc. Plazy i gryzonie tym "plazem" jest waz. No a weze to gady, nie plazy. Posterunkowy nawet wyrazil sie o wezu "gad" lecz zostal poprawiony przez Jacka, ze to plaz.

Nr. 2 w odc. Rodzina patologiczna Anka za przyczyna Uli wymawia Jackowi, ze ostatnio dal jej kwiaty na Dzien Kobiet czyli 8 miesiecy wstecz. Wiadomo, ze Dzien Kobiet jest 8 marca, marzec + 8 miesiecy daje listopad, tymczasem plenery w kadrze iscie wiosenno-letnie.
Moniczka12th12
Użytkownik

Miejscowość: lubliniec
Data rejestracji: 21.06.09
Dodane dnia 21-06-2009 15:56
Było też kilkanaście odcinków w któych na ekranie widać było kamerę któa przypadkowo tam sie poruszyła.
Albo w odcinku "feng shui" jeste taka scena gdzie wszyscy przesówają meble i widać cały pokój a do góry u sufity widać przez 2 minuty 2 mikrofony nad aktorami.smiley
swiesiul
Użytkownik

Data rejestracji: 27.06.09
Dodane dnia 28-06-2009 22:07
Odc.169 Gombrowicz stosowany.Gdy Jędrula z Alutką idą porozmawiac za Jadzią do kuchni to przed rozmową pił whisky w szkalncę do whiskysmileygdy weszli do kuchni ta trzymał w ręku wysoką wąską szklankę z której pił whisky.
rozagn90
Użytkownik

Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 01.07.09
Dodane dnia 01-07-2009 14:16
Krzysztof Stelmaszyk grał dwie różne postacie: w odcinku Sama przeciw wszystkim lekarza, a w Szale przeprowadzek bogatego niedoszlego najemcę domu Jedruli.

Również Dominika Ostałowska wystąpiła w podwójnej roli. w początkowych jako nauczycielka polskiego zastraszana przez Elizę, chyba Kosterwa ale nie chcę przekręcać nazwiska, a w plusie jako ona sama - "Wielka Gwiazda"...

Także inny aktor, jednak nie pamiętam jego nazwiska, grał kiedyś posłańca z wojska, przynoszącego Jackowi wezwanie a w plusie dziennikarza, który podglądał Jędrulę.

Tak więc dużo wpadek, dużo smiley
rozagn90
Użytkownik

Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 01.07.09
Dodane dnia 01-07-2009 14:18
Oprócz pomyłek z obsadą, w kilkudziesięciu (nie przesadzam) odcinkach ujęcia są niedopracowane, np. pani Ania mówi coś z odwróconą twarzą, w następnym ujęciu patrzy w inną stronę, a w kolejnym znów jest odwrócona.
Moniczka12th12
Użytkownik

Miejscowość: lubliniec
Data rejestracji: 21.06.09
Dodane dnia 05-07-2009 09:29
W jednym z odcinku kręconym w starym mieszkaniu był niby napad i złodzieje ukradli tylko obrazy a jak już się znalazły w sypialni Anki i Jacka to tam w rogu po lewej był taki obraz z namalowaną postacią która ma głowe skrzywioną w bok, a w jednym z odcinku kręconym w nowym domu Anka maluje własnie ten sam obraz.smiley
Marionela
Użytkownik

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 01.10.08
Dodane dnia 05-09-2010 11:00
w odcinku chyba "podrzutek" ale nie jestem pewna, Alutka mówi do Jadzi: "Jadziu, przynieś mi telefon", na co Jadzia wybiega na dwór, mijając stolik właśnie z telefonemsmiley

MAR.
Brownie 86
Użytkownik

Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 21.04.10
Dodane dnia 10-09-2010 13:24
Martys1995 oglądałam odcinek "Trudny powrót" niedawno i tam nie ma żadnej wpadki . Anka wcale nie mówi nie było mnie raptem 2 miesiące tylko nie było mnie PARĘ MIESIĘCY ,a parę miesięcy to już może być 6 miesięcy.Obejrzyj sobie uważnie ten odcinek i przysłuchaj się dokładnie., A co do wpadek to w odcinku pt. "Mszyce i ludzie" Zosia mówi do Jacka "A my chciałyśmy hodować kota ,ale nam nie pozwoliliście. " Tymczasem kot pojawia się dopiero w odcinku 71!
Joolka
Użytkownik

Data rejestracji: 30.01.11
Dodane dnia 20-02-2011 11:13
W 204 odcinku, Romek chce sobie przebić uszy w 5 miejscach, parę ujęć potem, Jędrula przychodzi do Anki poskarżyc sie na Jadzię, ktróra w wynkiu medytacj przestała gotować mięso. Przy okazji, mówi p. Ani, że bardzo ladnie wygląda w nowej fruzyrze i można zauważyć, że Anka sama ma 'dodatkowy" kolczyk na lewym uchu smiley
lol2431
Użytkownik

Miejscowość: Tychy
Data rejestracji: 21.02.11
Dodane dnia 23-02-2011 18:07
ja znalazłem wpadkę w odcinku w którym Jędrula naprawiał zegar kupiony przez Alutkę nie pamiętam tytułu. posterunkowy potknął się o dywan i żądał odszkodowania i Alutka zamknęła ich w kuchni i w którymś ujęciu posterunkowego widać było fragment drzwi (otwartych) a podobno ich zamknęła smiley
lol2431
Użytkownik

Dodane dnia 23-02-2011 20:50
kolejna wpadka była w odcinku "angielski łącznik" w sypialni Anka rozmawiała z Jackiem i zgaszali światło i zapalali a jak kamera pokazywała dom zewnątrz to światło gasło w oknach pokoju dziewczynek a nie w oknie z sypialni. smiley
martin89
Użytkownik

Data rejestracji: 21.10.08
Dodane dnia 05-03-2011 09:51
Odc. 79. Bon ton.
Jacek wjeżdża do garażu, a w lusterku widać innych ludzi i kamerę/mikrofony.
Trzeba się dobrze przyjrzeć w filmie 10:45 - 11:10.
Załączam screen: http://www.voila.pl/415/p9gms/index.php?get=1&f=1
Edytowane przez martin89 dnia 05-03-2011 09:53
lol2431
Użytkownik

Dodane dnia 14-03-2011 16:38
Matys1995 oglądałem ten odcinek i tam nie ma wpadki bo na parapecie w salonie stoi lampa przyjrzyj się uważniesmiley
Martys1995
Użytkownik

Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 11.07.09
Dodane dnia 19-03-2011 15:10
lol2431, no smiley wczoraj ogladalam ten odcinek smiley i tez sie przyjrzalam smiley faktycznie smiley

smiley
lol2431
Użytkownik

Dodane dnia 28-03-2011 22:17
W odcinku "plama" policjant wszedł do kuchni i zawołał Jacka. Jacek przyszedł i ujęcie pokazało pomazaną farbą kuchnie i tu jest szczegół, bo wszystko było zamalowane z wyjątkiem kwiatów, które tam stały. smiley
lol2431
Użytkownik

Dodane dnia 01-04-2011 22:25
Nie wiem czy można to uznać za wpadkę ale w serialu pralnia jest mniejsza niż na zdjęciach ze sprzedażą domu. Widać to np w odcinku "Długi weekend" . Podejrzewam ze pralnie do filmu pomniejszyli, ale po co to niewiem
lol2431
Użytkownik

Dodane dnia 06-04-2011 10:29
Znalazłem taką małą wpadkę chyba w odcinku "Wolny dzień" ale nie jestem pewien. Do drzwi dzwoni Alutka i Darek. Ujęcie kamery pada na schody i Anka otwiera i ujęcie jest z przedpokoju oni wchodzą Anka zamyka drzwi i gdy zaczęli przechodzić z przedpokoju do kuchni, a Darek do Majki to drzwi się "same" otwarły. Oczywiście tam było małe niedogranie, bo zapewne kamera z ekipą chciała wejść, ale zapomniała, że krótka scena rozgrywała się w przedpokoju.
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,755
Najnowszy Użytkownik: artbro
Ostatnio online
szy05:38:15
becmer519:48:53
artbro 1 day
macieks89krk 2 days
Spotter 2 days
Nirvana 1 week
Mickey Burnett 2 weeks
GrzesieX 2 weeks
Cinaodone 9 weeks
kacper09109710 weeks
Fotografie
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mickey Burnett
20/11/2018 23:22
Ja się jeszcze tu pojawiłem! smiley

Nirvana
19/11/2018 18:29
Zmarł Robert Brutter smiley

Nirvana
18/11/2018 10:57
Dobra, wysłałem maila chociaż nie wiem czy adres jest aktywny.

Nirvana
18/11/2018 10:55
Jest jakiś sposób aby skontaktować się z administratorem?

Nirvana
16/09/2018 21:17
Cześć Szy smiley Ja żyję chociaż ostatnio rzeczywiście nie wchodziłem sporo. Zacząłem ostatnio oglądać Rodzinę Zastępczą od początku smiley

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie