Strona Główna · Linki · Galeria · Odcinki 201 - 300 · Odcinki 301 - 400 Styczeń 20 2019 06:03:25
Nawigacja
Menu Główne:
Strona Główna
Forum
Linki
Kontakt
Reklama
Regulamin

Rodzina zastępcza:
O serialu
Bohaterowie
Aktorzy grający w serialu
Cytaty
Emisja
Lista odcinków
W następnym odcinku
Galeria
Tapety

Oglądaj Serial Online:
Odcinki 1 - 100
Odcinki 101 - 200
Odcinki 201 - 300
Odcinki 301 - 400
Na Forum
Najnowsze Tematy
GoogleEarth
Imię Pana Posterunko...
Życzenia Bożonarodze...
Maryla Rodowicz
Gabriela Kownacka
Najciekawsze Tematy
GoogleEarth [652]
Wpadki w serialu... [174]
Ulubiony bohater [103]
Muzyka z serialu [89]
Przeczytaj zanim ... [78]
Ankieta
Który odcinek świąteczny podobał Ci się najbardziej ?

Świąteczna awaria

Uwolnić Mikołaja

Kolęda z komórki

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Polecamy:
Dimano TV
Komputeromaniak
Zobacz Temat
stronie serialu Rodzina Zastępcza ~ www.serialrodzinazastepcza.tnb.pl | Rodzina zastępcza | Aktorzy grający w serialu.
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor Gabriela Kownacka
admin
Super Administrator

Data rejestracji: 09.07.08
Dodane dnia 14-10-2008 12:04
Czyli serialowa Anka.

Administrator
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gabriela Kownacka
sliniakfan
Użytkownik

Data rejestracji: 12.07.08
Dodane dnia 14-10-2008 23:31
Najcieplejsza postać serialu, jest świetna w tym co robi...! Podziwiam jej talent aktorski, a teraz zycze powrotu do zdrowia....

majka
Użytkownik

Miejscowość: Lublin obecnie Bruksela
Data rejestracji: 10.08.08
Dodane dnia 15-10-2008 17:50
Wspaniala, pelna ciepla kobieta dajaca poczucie milosci i bezpieczenstwa, Gabriela Kownacka.Super zona i matka.Mam nadzieje ,ze z tej choroby z jaka wzmaga sie aktorka wyjdzie zwyciesko czego serdecznie zycze.
Ella
Użytkownik

Miejscowość: Sanok
Data rejestracji: 04.09.08
Dodane dnia 16-10-2008 15:15
Swietna aktorka i wspaniala rola w filmie,mam nadzieje ze szybko powroci do zdrowia i do serialowej roli czego zycze z calego serca

ella
Barca
Użytkownik

Miejscowość: Polnoc
Data rejestracji: 27.07.08
Dodane dnia 16-10-2008 22:49
Witam .. czyli dalej nic nie wiadomo co z pania Kownacka i jej zdrowiem ? bo strasznie mi jej brakuje w tych nowych odcinkow .. albo moze juz wiadomo kiedy sie pojawi ?
malwina
Użytkownik

Data rejestracji: 22.10.08
Dodane dnia 23-10-2008 23:41
Pani Aniu. Proszę się nie poddawać. Życzę dużo zdrowia.
Brownie86
Użytkownik

Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 08.08.08
Dodane dnia 31-10-2008 13:10
Witajcie ponieważ to jest temat o Pani Kownackiej więc dodam i ja słowo od siebie ostatnio ponieważ przebywam w Holandii w skutek tego kontakt y krajem jako takim mam internet dzięki kuzynowi który sprawnie załatwił mi laptopa ostatnio w E MAILU dostałam informację od zaprzyjaźnionej kobitki w moim wieku y radia studenckiego LAION ,że przeprowadzili oni wywiad na temat serialu z Panią Asią Trzepiecińską . I padły tam pytania o p. Kownacką . Oto i Fragment tego wywiadu który ta kumpela wysyła mi .. Nie oficjalnie bo im nie wolno tego robić oto on
Antonina Domin . Witam Serdecznie dziś naszym Gościem jest Pani Jonna Trzepiecińska czyli Alutka Rodziny Zastępczej .
Jonna Trzepiecińska. Witam
AD . Pani Joasiu niedługo będziemy świętować 300 odcinek Rodziny Zastępczej a w marcu 10 lecie serialu.. Czy czekają Nas Widzów jakieś atrakcje związane z tymi jubileuszami?
JT. Tak to oczywiste ale na póki co nic więcej nie zdradzę obowiązuje Nas umowa producentami i reżyserem.
AD. Teraz chciałbym Panią spytać to czy wiadomo już kiedy na plan powróci Pani Gabriela Kownacka serialowa Ania ?
Niestety w tej kwestii nie mogę powiedzieć nic nowego Gabrysia jest w Niemczech konkretnie w Hamburgu na długim i bardzo efektywnym leczeniu do kraju na razie nie wróci . Najwcześniej stanie za rok może w kwietniu? Ale Lekarze są ostrożni i nie chcą nic obiecywać ,ani Nam ani Rodzinie..
AD . My i Fani serialu trzymamy kciuki za powrót Pani Gabrieli Kownackiej na całkowicie zdrowej na plan ...
JT . Nasza ekipa koledzy i przyjaciele Gabrieli również.
AD.Ile jeszcze czeka Nas spotkań z Państwem?
JT Uspokajam wszystkich wielbicieli i sympatyków ,że jeszcze ok 300 paru odcinków będzie bo tyle mamy w zapasie. Późnej zobaczymy . Co zdecyduje reżyser .
AD .Dziękuję za rozmowę Pani Joanno.
JT. I Ja Dziękuję serdecznie .
agula
Użytkownik

Data rejestracji: 24.09.08
Dodane dnia 03-11-2008 16:30
Pani Gabriela musi wrócić. Bez niej ten seral nie będzie już taki jak wcześniej. ;(. Najlepiej jak najszybciej...
Iwona
Użytkownik

Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 14.08.08
Dodane dnia 16-11-2008 10:47
Jasne,że tak.
arbuzowa
Użytkownik

Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 29-11-2008 18:34
Camelia, dzięki za wywiad. smiley
bea
Użytkownik

Data rejestracji: 21.08.08
Dodane dnia 13-12-2008 19:58
Bardzo sie ciesze ze P. Gabriela Kownacka wraca do zdrowia, i mam nadzieje ze beda dalsze odcinki z Jej udzialem .Rodzina Zastepcza bez P.Gabrieli jest nieciekawa.Usciski dla P. Kownackiej i wszystkiego najlepszego!:
Marzec
Użytkownik

Miejscowość: Pasłęk
Data rejestracji: 26.12.08
Dodane dnia 26-12-2008 14:53
Najlepsza w swoim fachu, prawdziwa aktorka, nikt się do Niej nie umywa. Podziwiam Panią Gabrielę i życzę Jej zdrowia.

"Chcieć ciut więcej
Żaden wstyd
Lepiej, piękniej
Żaden grzech."
Barca
Użytkownik

Dodane dnia 07-02-2009 23:06
Kownacka nie zagra w "Rodzinie zastępczej"

Aktorka zmaga się z nawrotem nowotworu...

Tygodnik Świat i ludzie donosi, że nie zobaczymy Gabrieli Kownackiej w najnowszych odcinkach serialu Rodzina zastępcza plus. Rekonwalescencja aktorki się przedłuża, więc scenarzyści serialu zrezygnowali na razie z postaci Anki.

Po zabiegu w Hannoverze przeprowadzonym latem ubiegłego roku, aktorka czuła się lepiej. Wszyscy mieli już nadzieję, że dojdzie do siebie i wróci na plan serialu...

Gabrysia to twardzielka. Nie poddaje się. A my wszyscy mamy nadzieję, że wróci do zdrowia i do pracy z nami - powiedział jeden z aktorów.

My jesteśmy pewni, że Gabriela Kownacka poradzi sobie z chorobą i już niebawem znowu zobaczymy ją w serialu. Pani Gabrielo, życzymy siły i wiary!

http://nocoty.pl/title,Kownacka-nie-zagra-w-Rodzinie-zastepczej,wid,10820401,wiadomosc.html

smiley
Edytowane przez Barca dnia 07-02-2009 23:08
Brownie86
Użytkownik

Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 08.08.08
Dodane dnia 08-02-2009 09:44
Niestety to bardzo przykre ,ale widzę,że wywiad z Panią Josią Trzepiecińską się potwierdził ,to znaczy te informacje które mówiła o Pani Gabrysi Kownackej. Ja też już wiedziałam od dawna ,że Pani Gabriela nie zagra w serialu Rodzina Zastępcza Plus Wydaje mi się ,że skoro scenarzyści zrezygnowali z postaci Anki na razie jak to mówią póki co nie wiadomo na jak długo to pewnie oznacza to i koniec serialu w ogóle bo mówiąc szczerze Ja osobiście nie obrażam sobie Pani Joanny Kurowskiej jako osoby grającej zamiast Pani Kownackiej. A to właśnie robili przez ostatnie miesiące i niestety pomysł nie był trafiony bo odcinki zrobiły się nudne jak flaki z olejem. Moim prywatnym zdaniem jeśli to się tak dalej potoczy to będzie to bardzo ,żałosny koniec kiedyś bardzo udanego serialu..Nie oszukujmy się ale ten serial przynajmniej dla mnie opierał się bardzo na Pani Kownackej i jej uroczej i ciepłe grze ...smiley
A teraz to wszystko straci niestety .A tak na koniec ciekawa jestem tylko jak scenarzyści wyjaśnią nie obecność Anki co wymyślą może ,że Anka zmarła czy co ?? Swoją drogą oby nie bo to zawsze zły omen dla aktora...Bo skoro zamierzają zrezygnować z jej postaci to chyba nie oszukiwali ,że nadal jest w delegacji???!SMUTNE LECZ PRAWDZIWE SERIAL UPADŁ....
Edytowane przez Brownie86 dnia 08-02-2009 09:59
piotrek
Użytkownik

Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 29.10.08
Dodane dnia 08-02-2009 18:15
Nieprawda , serial wcale nie upadł , jest tylko nieco inny.
Oczywiście nikt nie jest w stanie zastąpić p.Kownackiej , ale w serialu jest 100.000 postaci i można sobie np. polubić jakąś inną - polecam Jedrulę lub Posterunkowego ...

piotrek
admin
Super Administrator

Data rejestracji: 09.07.08
Dodane dnia 08-02-2009 20:58
Myślę, że prawdziwi fani, mimo tego, że nie ma Pani Kownackie to i tak będą lubić ten serial

Administrator
Barca
Użytkownik

Dodane dnia 08-02-2009 23:01
Jedno jest pewne , to nie jest ten sam serial co kiedyś. Prawda jest taka ,że bez Kownackiej ten serial dużo traci ( pisze "traci" ,bo mam nadzieje że wróci ) na swojej wartości , którą zyskał w poprzednich latach.
OlciSs
Użytkownik

Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 11-02-2009 16:25
Ona juz jest zdrowa i wróci na plan!!!
czytałam i wiem , 33

Olciss
magdaaa
Użytkownik

Data rejestracji: 19.11.08
Dodane dnia 13-02-2009 15:04
Zastanawiam się kto pomyślał ze pani Kurowska mogła by zastapić panią Kownacką?aktorkę która gra w serialu Bula czy coś takiego?morze gdyby młodsza była Dykiel to mogła by , bo to też aktorka z klasą ale nie Kurowska.Zacznijcie więcej kręcić u Jędrulów bo to też wspaniałe postacie ,a mniej u Kwiatkowskich. Szkoda serjalu, tam grają tez wspaniali aktorzy jak posterunkowy dziadek i.t.d.
Marionela
Użytkownik

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 01.10.08
Dodane dnia 17-02-2009 00:42
serial ogolnie, nawet nie tylko bez Gabrieli Kownackiej stracil,moze to przez nowe dzieci i zmiany w rodzinie,ale kiedys rodzina zastepcza bawila mnie do lez,a teraz juz rzadziej...smiley

MAR.
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,755
Najnowszy Użytkownik: artbro
Ostatnio online
szy05:14:37
becmer519:25:15
artbro 1 day
macieks89krk 2 days
Spotter 2 days
Nirvana 1 week
Mickey Burnett 2 weeks
GrzesieX 2 weeks
Cinaodone 9 weeks
kacper09109710 weeks
Fotografie
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mickey Burnett
20/11/2018 23:22
Ja się jeszcze tu pojawiłem! smiley

Nirvana
19/11/2018 18:29
Zmarł Robert Brutter smiley

Nirvana
18/11/2018 10:57
Dobra, wysłałem maila chociaż nie wiem czy adres jest aktywny.

Nirvana
18/11/2018 10:55
Jest jakiś sposób aby skontaktować się z administratorem?

Nirvana
16/09/2018 21:17
Cześć Szy smiley Ja żyję chociaż ostatnio rzeczywiście nie wchodziłem sporo. Zacząłem ostatnio oglądać Rodzinę Zastępczą od początku smiley

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie